Funkční dveře pro váš dům

Pro každý prostor ty správné funkční dveře

Ať už dokončujete novostavbu nebo jste se rozhodl rekonstruovat starší objekt, společnost Hörmann nabízí pro každou část domu ty správné funkční dveře. Ať jsou to bezpečnostní dveře pro vstup do sklepa nebo do garáže, dveře bránící šíření požáru, například pro kotelnu, či multifunkční dveře pro domácí dílnu – naše kvalitní ocelové dveře se postarají o to, abyste se ve svém domě cítili dobře a maximálně bezpečně. Objevte všechny přednosti a funkce ocelových dveří Hörmann a využijte možnosti vybrat si podle svých představ a potřeb.

Funkční dveře

Bezpečnostní dveře KSI Thermo

ThermoCarbon

Vysoká bezpečnost a nejlepší tepelná izolace

Bezpečnostní dveře KSI Thermo se vyznačují mnoha přednostmi: Díky dveřnímu křídlu s přerušeným tepelným mostem nabízejí nejlepší tepelnou izolaci a kromě toho jsou vybaveny bezpečnostní technologií RC 2 bránící vloupání.

Venkovní dveře pro:

 • sklepy
 • vytápěné vedlejší budovy
 • garáže s přístupem do domu

RC2


Bezpečnostní dveře KSI 40

Osvědčená klasika pro větší bezpečnost

Vstupy do sklepa, vedlejších budov nebo garáží bývají ještě často vybaveny starými dveřmi, které lze během několika sekund násilím otevřít. Myslete na to: Jsou-li otevřeny dveře do sklepa, je přístupný celý dům! Proto vám pro tyto části domu doporučujeme bezpečnostní dveře KSI standardně opatřené bezpečnostní výbavou.

Venkovní dveře pro:

 • sklepy
 • nevytápěné vedlejší budovy
 • volně stojící garáže
  RC3
Bezpečnostní dveře KSI 40

Multifunkční dveře MZ Thermo46 / MZ Thermo65

Multifunkční dveře MZ Thermo46 / MZ Thermo65

Venkovní dveře s přerušeným tepelným mostem s nejlepšími hodnotami tepelné izolace

Masivní multifunkční dveře nabízejí nejen mimořádnou kvalitu. Díky přerušenému tepelnému mostu poskytují až o 49 % lepší tepelnou izolaci než běžné multifunkční dveře. Dostanete je volitelně s prosklením nebo bez prosklení a vybírat můžete z mnoha barevných variant a povrchových dekorů.

Venkovní dveře pro:

 • sklepy
 • vytápěné vedlejší budovy
 • garáže s přístupem do domu
 • domácí dílny

Multifunkční dveře MZ

Stabilní a cenově výhodné vnitřní a venkovní dveře

Tyto multifunkční dveře, které jsou osvědčeným výrobkem již více než čtyři desetiletí, jsou stabilní, stálé a odolné proti povětrnostním vlivům, a proto se optimálně hodí pro vnitřní i venkovní použití. Dveře MZ dostanete jako jednokřídlé nebo dvoukřídlé a na přání také s prosklením.

Vnitřní a venkovní dveře pro:

 • nevytápěné vedlejší budovy
 • přístřešky na zařízení
 • skladovací prostory
Multifunkční dveře MZ

Protipožární dveře H8-5

Protipožární dveře H8-5

Nejprodávanější dveře pro kotelny v Evropě

Protipožární dveře H8-5 nabízejí již desítky let maximální bezpečnost pro kotelny a místnosti s olejovými nádržemi. Tyto dveře jsou vynikajícím příkladem dlouholetých zkušeností společnosti Hörmann v segmentu protipožární ochrany, ze kterých máte užitek i vy.

Vnitřní dveře pro:

 • kotelny
 • místnosti s olejovými nádržemi

Multifunkční dveře H3D

Funkční dveře z garáže do domu

Zákon předepisuje v garáži pro přechod do domu protipožární dveře kvůli nebezpečí požáru. Multifunkční dveře H3D jsou pro tuto citlivou oblast nejlepší volbou. Na přání také dodatečně utěsňují před možnými zplodinami, tlumí hluk při startování a pomocí bezpečnostní sady WK 2 navíc chrání vaši rodinu před nevítanými hosty.Protipožární

Vnitřní dveře pro přechod z garáže do domu.

Multifunkční dveře H3D

Vnitřní dveře ZK

Vnitřní dveře ZK

Stálé a cenově výhodné dveře

Dveře ZK se již mnoho let osvědčují jako masivní dveře pro vnitřní prostory od sklepa až po půdu. Dveře ZK se nedeformují, a díky svému kvalitnímu povrchu jsou stálé a odolné vůči skvrnám: snadno se tedy čistí. To vše představuje bezpečnou kvalitu za nízkou cenu.

Vnitřní dveře pro:

 • sklepní místnosti
 • dětské pokoje
 • schodiště k nevybudovanému podkroví

Porovnání funkčních dveří Hörmann

Klasifikace jednotlivých dveří vám přehledně ukáže, které funkce a s jakou hodnotou dané dveře splňují. 5 hvězdiček značí nejvyšší možnou hodnotu, zatímco chybějící hvězdičky ukazují, že dveře danou vlastnost nemají. 

Model Ochrana proti
vloupání
Tepelná
itolace
Zvuková
izolace
Ochrana proti
šíření požáru
Namáhání Tvarová
stálost
Ocelové bezpečnostní dveře KSI Thermo    
Ocelové bezpečnostní dveře KSI  
Multifunkční dveře MZ Thermo  
Multifunkční dveře MZ Thermo65  
Multifunkční dveře MZ  
Protipožární dveře T30 H8-5
Multifunkční dveře H3D
Vnitřní dveře ZK      

Ocelová zárubeň VarioFix

Pro novou ocelovou zárubeň VarioFix Hörmann nejsou tolerance stěnových prvků do 20 mm od nynějška žádným problémem : rozdílné tloušťky stěn u renovací nebo novostaveb se vyrovnají pomocí nastavitelné ozdobné polodrážky. Montáž ocelové zárubně je stejně jednoduchá jako u dřevěné zárubně, ocelová ovšem vyniká i dlouhou životností a designem. Vysokou odolnost a elegantní tvar bez viditelného ohybu v kombinaci s principem montáže dřevěné zárubně nabízí pouze VarioFix.

Katalogy interiérových dveří Hörmann

AMIL Company a.s., IČ: 02323575
Thámova 1858
41501 Teplice
tel: +420 739 025 079

Built with HTML5 and CSS3 Copyright © 2021 AMIL Company a.s.