Interiérové dveře

Objevte nový pocit pohodlí: s kvalitními interiérovým dveřmi

S interiérovými dveřmi od firmy Hörmann zvolíte doslova „dveře pro život“. Naše nekompromisní kvalita vám totiž zaručí výrobek s dlouhou životností.

Ať už klasické, nebo moderní, bíle lakované, nebo bukové, se skleněnými prvky, nebo aplikacemi z ušlechtilé oceli – Hörmann vám nabízí přesně ty pravé interiérové dveře, které se hodí k vám i vašemu zařízení.

Interiérové dveře

BaseLine

Interiérové dveře

Jednoduché, elegantní, nadčasové: BaseLine

Přejete si pro svůj domov nadčasově elegantní vnitřní dveře s příjemným charakterem? Pak jsou tou správnou volbou modely dveří BaseLine. Celoplošné dveřní křídlo v bezfalcovém nebo polodrážkovém provedení – kombinované s povrchem podle vaší volby – nejlépe ladí se stylem vašeho zařízení. Vytvoříte tak útulnou atmosféru, která vybízí k odpočinku.

Všechny dřevěné vnitřní dveře řady BaseLine dodáváme s čtyřmi kvalitními povrchy:

  • Duradecor hladký – zvlášť odolný proti nárazům v 2 barvách a 6 dekorech
  • Duradecor Struktur – přírodní charakter v 10 dřevěných dekorech
  • Dřevěná dýha – jedinečnost v 14 dýhových površích
  • Lak – brilantní ve 4 barvách nebo RAL podle volby

Výběr nejoblíbenějších motivů


DesignLine Concepto

Koncepce 4 × 4: DesignLine Concepto

ConceptLine vám umožní stylovou realizaci individuálních koncepcí prostoru. Libovolně zkombinujte povrchy Gloss, Ultramat, Břidlice a Plátno s barvami dopravní bílá, světle šedá, antracitová šedá a hnědošedá. Okouzlí vás svou kvalitou, snadnou údržbou a robustností.

Ultramat - sametově hebký na dotek, povrch Duradecor s vysokou odolností proti nárazům, potisk pro potlačení otisků prstů a znečištění povrchu, umožňuje malování křídou.

Gloss - vysoký lesk, extrémně hladký povrch, odolný proti namáhání.

Břidlice - s reliéfovou strukturou,kontrast matu a lesku, odolný proti namáhání.

Plátno - jemná, přirozeně vyhlížející struktura,povrch Duradecor, s vysokou odolností proti nárazům.

Interiérové dveře

Výběr nejoblíbenějších motivů


DesignLine

Interiérové dveře

Objevte dveře svých snů: DesignLine

Díky DesignLine si splníte své vlastní sny o dveřích. Ať už stylové prvky typu aplikací z ušlechtilé oceli, hluboké ozdobné drážky nebo moderní kombinace dřeva a skla, dřevěná dýha, nebo barva – DesignLine vám nabízí celou řadu moderních dveřních motivů.

Interiérové dveře DesignLine se dodávají v různých provedeních.

  • Stripe – s vyfrézovanými drážkami
  • Groove – s hlubokými ozdobnými drážkami
  • Steel – s povrchovými aplikacemi
  • Plain – se zapuštěnými aplikacemi
  • Rail – kombinace dřeva a skla sladěné s motivy dřevěných dveří DesignLine
  • Pure – se zapuštěným, přímým skleněným prvkem po celé výšce dveřního křídla

Výběr nejoblíbenějších motivů


ClassicLine

Pro příznivce klasiky a elegance

Máte rádi klasiku, ale přesto moderní? Pak jsou naše nadčasové motivy ClassicLine přesně to pravé pro vás. Pro perfektní styl venkovského domu si vyberte své oblíbené dveře z řady ClassicLine.

Všechny motivy této řady přesvědčí řemeslnými detaily v nejlepší truhlářské kvalitě.

Luxusní dveře Georgia s vloženou profilovanou lištou. Motivy Carolina s vylisovaným profilováním, nové motivy Montana s kvalitně vypracovaným rámem, nové motivy Kontura s profily s frézovanými konturami a rámové dveře Virginia s jejich elegantním designem.

Interiérové dveře

Výběr nejoblíbenějších motivů


GlassLine

Interiérové dveře

Pro přátelskou atmosféru: celoskleněné dveře

Skleněné dveře jsou nejen elegantní a vkusné, ale zároveň otevřou a zpříjemní váš domov a každému prostoru dodají zcela zvláštní kouzlo. Objevte celoskleněné dveře, které jsou pro vás nejvhodnější. Ať už jako křídlové dveře s dřevěnou zárubní, nebo jako posuvné dveře.

Výběr nejoblíbenějších motivů


Proč se rozhodnout pro interiérové dveře Hörmann?

Maximálně odolný proti nárazům: povrch Duradecor
Duradecor

Kvalitní povrch vás nadchne: Duradecor přesvědčuje maximální odolností vůči nárazům, která je o 48 % vyšší než průměr testovaných povrchů CPL jiných výrobců. Navíc není citlivý, snadno se udržuje a je odolný vůči horku, takže vám vaše dveře budou dělat radost dlouhou dobu.

Trvale odolné hrany: ochrana hran 4Protect
 4Protect

Naše polodrážkové dveře s ostrými hranami a bezfalcové dveře s povrchem Duradecor v odstínech bílý lak, světle šedá, antracitová šedá a hnědošedá jsou standardně vybaveny kvalitní ochranou hran 4Protect.

Vaše dřevěné vnitřní dveře jsou tak odolnější vůči každodennímu namáhání a budou vám dělat radost dlouhou dobu.

Vidět a cítit: struktura Duradecor
Duradecor
Jemně strukturované povrchy umožňují viděné i na vlastní kůži pocítit. Díky textuře dřeva, vylisované do dveřního křídla, je charakteristická kresba dřeva strukturovaného povrchu Duradecor hmatatelná. To zdůrazní příjemnou a přirozenou atmosféru vašeho domova a povrch je kromě toho velmi nenáročný na údržbu a odolný.
Lícuje s plochou: klika Planar
Planar
S klikou Planar budou mít vaše dveře zvlášť elegantní vzhled. Její dokonale lícující rozeta, perfektně zapuštěná do křídla dveří, nadchne každého, kdo si potrpí na design. Skvělé elegance dosahují dveře v bezfalcovém provedení se skrytými závěsy. Další nenápadný detail: Bez rozety na klíč je design ještě úspornější a tím i elegantnější.
Koncepce 4 × 4: DesignLine Concepto
Koncepce 4 × 4: DesignLine Concepto
Promyšlené a univerzální: S dveřmi DesignLine Concepto získáte další možnosti pro individuální řešení vzhledu vašeho domova. Zkombinujte kvalitní povrchy Ultramat, Gloss (vysoký lesk), Břidlice nebo nový povrch Plátno s variantami barev dopravní bílá, světle šedá, antracitová šedá a novým odstínem hnědošedá.
Nanonátěr: celoskleněné dveře
Nanonátěr: celoskleněné dveře

Přejete si prosvětlený domov? Pak jsou tou správnou volbou naše celoskleněné dveře. Kromě elegantního vzhledu nadchnou dveře řady GlassLine i svou snadnou údržbou: všechny motivy s opískovaným sklem jsou opatřeny nanonátěrem pro omezení otisků prstů.

Vzhledově stejné motivy k dveřím DesignLine Groove a Concepto

Pro dokonalou kombinaci dřevěných a skleněných dveří vám k motivům řady DesignLine Groove a DesignLine Concepto nabízíme vzhledově stejné celoskleněné dveře.

Kvalitní a elegantní: dřevěná zárubeň
Kvalitní a elegantní: dřevěná zárubeň
Naše dřevěné zárubně imponují tvarově krásnou oblou hranou a poloměrem hrany 3 mm (1). Rám zárubně o tloušťce 25 mm (2) a robustní povrch Duradecor (3) dodají vašim novým interiérovým dveřím luxusní a elegantní vzhled.
Atraktivní a robustní: ocelová zárubeň
VarioFix
VarioFix – tak se jmenuje naše ocelová zárubeň, která vám poskytne mnoho výhod: Nastavitelná dekorativní polodrážka umožňuje stejně jednoduchou montáž jako u dřevěné zárubně. Díky velké odolnosti má kromě toho mimořádně dlouhou životnost. Design přesvědčí elegantním tvarem bez viditelných přechodů. Ocelová zárubeň VarioFix se zrcátkem 55 mm je dokonale sladěná s dřevěnými zárubněmi a je vzhledově stejná jako dřevěné zárubně.

AMIL Company a.s., IČ: 02323575
Thámova 1858
41501 Teplice
tel: +420 739 025 079

Built with HTML5 and CSS3 Copyright © 2021 AMIL Company a.s.