Výroba

Plastová okna Slovaktual jsou vyrobena z moderního materiálu PVC, který má extrémně dlouhou životnost. Vyznačují se snadnou údržbou, variabilním designem a mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Používaný profilový systém je produktem společnosti Aluplast a byl vytvořený pro klimatické podmínky Rakouska, Švýcarska a Německa. To znamená, že okna vyrobená z tohoto profilového systému snadno odolávají velkým teplotním změnám.
Hala “B” – výroba bílých plastových okenHala “B” – výroba bílých plastových oken
Zvyšující se poptávka po výrobcích Slovaktual a snaha nabídnout spotřebitelům nejvyšší kvalitu vedla k rozhodnutí postavit v Pravenci novou výrobní halu na ploše 4000 m2. V nové výrobní hale jsou umístěné tři nejmodernější linky s řídícím softwarem, kde se každé okno eviduje pomocí čárového kódu, což umožňuje odstranit zbytečné prostoje při vyhledávání skla, kování a jiných komponent. Linky jsou vzájemně paralelně postavené a dokážou plynule uspokojit poptávku po nejvíce žádaných bílých oknech ve standardních tvarech.

Hala “C” – výroba bílých plastových okenHala “C” – výroba bílých plastových oken
Neustále se zvyšující zájem o okna Slovaktual byl důvodem pro rozšíření výrobních kapacit společnosti. Toto vedlo k otevření nové výrobní haly “B”. Byla vybudovaná nová hala – dvojče s výrobní plochou 4000 m2. Hala byla slavnostně otevřena 22. září 2006. V současné době už výrobní linka splňuje projektovanou kapacitu 600 okenních jednotek za den. To umožnilo zkrátit dodací lhůty na 15 dní.
 
 

Hala “D” – výroba atypických oken a hliníkových dveříHala “D” – výroba atypických oken a hliníkových dveří
V nové výrobní hale o rozloze 2000 m2 je umístěna výroba hliníkových dveří z profilů HEROAL a výroba atypických oken. V hale budou umístěna nová strojní zařízení, nejmodernější obráběcí centrum SBZ 130 pro opracování hliníkových profilů a dveřních profilů z PVC a dále nové řezací centrum hliníkových profilů.

 

 


Hala “E” – výroba plastových okenHala “E” – výroba plastových oken
V nové výrobní hale “E” o celkové ploše 6500 m2 je umístěna výroba plastových oken.
Investice: 6,5 mil. EUR
Zastavěná plocha: 6483 m2
Zahájení výroby: Září 2011